Ekogroszek luzem

wegiel ekogroszek luzem

Ekogroszek 5-25 Premium

1 200,00 
Wartość opałowa<27MJ/kg
Granulacja5-25mm
Zawartość popiołu6-9%
Zawartość siarki1-10%
wegiel ekogroszek luzem

Ekogroszek 5-25 Premium Plus

1 300,00 
Wartość opałowa<29MJ/kg
Granulacja5-25mm
Zawartość popiołu6-9%
Zawartość siarki1-10%

Ekogroszek przeznaczony jest do spalania w kotłach retortowych z podajnikiem. Jego wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu pozwala na pracę kotła przez długi czas. Nasz ekogroszek jest odkamieniony oraz przesiany, czyli jego frakcja wynosi 5-25mm, co nie powoduje niekontrolowanych przestojów kotła. Ekogroszek sprzedawany jest pakowany w worki 25kg, luzem oraz na życzenie klienta w workach big-bag.

Dlaczego warto wybrać nasz węgiel?

Odkamieniony

Najwyższa jakość

Sprawdzony

Pewna ilość

Dostawa

Dostawę węgla luzem realizujemy przy pomocy wywrotek. W przypadku asortymentów pakowanych, dostawa realizowana jest samochodami dostawczymi z windą lub mniejszymi rozładowywanymi ręcznie. Posiadamy bogatą flotę samochodów dostawczych oraz ciężarowych. Jeśli posiadają Państwo utrudniony wjazd na posesję prosimy o poinformowanie nas o tym, dzięki tej informacji będziemy mogli dostosować środek transportu. Najmniejszy pojazd posiada szerokość już 1,80m szer.

Dlaczego warto wybrać nasz skład
jako dostawcę opału?

Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy sprzedaż opału dla odbiorców indywidualnych. Dzięki wielosetletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepszy węgiel w najkorzystniejszych cenach. Duże zaplecze logistyczne oraz produkcyjne gwarantuje otrzymanie węgla bez odpadów produkcyjnych w najkorzystniejszym dla Państwa terminie. U nasz otrzymają Państwo gwarancję ilości, udostępniamy możliwość obecności przy załadunku, aby sprawdzić jaki asortyment jest ładowany oraz w jakiej ilości.