Eko miał

miał węglowy

EKO MIAŁ workowany

900,00 
Wartość opałowa<25MJ/kg
Granulacja3-31,5mm
Zawartość popiołu7%
Zawartość siarki0,4%
miał węglowy

EKO MIAŁ luzem

750,00 
Wartość opałowa<25MJ/kg
Granulacja3-31,5mm
Zawartość popiołu7%
Zawartość siarki0,4%

Eko miał jest to zmielony węgiel o frakcji od 3 mm do 31,5 mm pochodzący z kruszenia ekogroszku, przeznaczony do spalania w piecach domowych z podajnikiem ślimakowym lub w piecach przemysłowych. Eko miał powstaje podczas kruszenia węgla, a następnie przesiewaniu go na odpowiednie frakcje, dzięki takiemu procesowi otrzymujemy eko miał w odpowiedniej frakcji 3-31,5mm.

Dlaczego warto wybrać nasz węgiel?

Odkamieniony

Najwyższa jakość

Sprawdzony

Pewna ilość

Dostawa

Dostawę węgla luzem realizujemy przy pomocy wywrotek. W przypadku asortymentów pakowanych, dostawa realizowana jest samochodami dostawczymi z windą lub mniejszymi rozładowywanymi ręcznie. Posiadamy bogatą flotę samochodów dostawczych oraz ciężarowych. Jeśli posiadają Państwo utrudniony wjazd na posesję prosimy o poinformowanie nas o tym, dzięki tej informacji będziemy mogli dostosować środek transportu. Najmniejszy pojazd posiada szerokość już 1,80m szer.

Dlaczego warto wybrać nasz skład
jako dostawcę opału?

Jako pierwsi w regionie rozpoczęliśmy sprzedaż opału dla odbiorców indywidualnych. Dzięki wielosetletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepszy węgiel w najkorzystniejszych cenach. Duże zaplecze logistyczne oraz produkcyjne gwarantuje otrzymanie węgla bez odpadów produkcyjnych w najkorzystniejszym dla Państwa terminie. U nasz otrzymają Państwo gwarancję ilości, udostępniamy możliwość obecności przy załadunku, aby sprawdzić jaki asortyment jest ładowany oraz w jakiej ilości.