Skład opału w Zabrzu i okolicach

Jeśli szukasz najepszego składu węgla w Zabrzu i okolicach to dobrze trafiłeś! Zapraszamy na skład opału w Bytomiu – Nowakowski! Dotarcie z centrum Twojego miasta do naszej siedziby zajmie Ci zaledwie 11 minut. Szybko i wygodnie dotrzesz do nas DK94. Zagwarantujemy Tobie dostawę węgla, nawet gratis! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Najlepszy węgiel w Zabrzu i okolicy

Skład opału Nowakowski w pobliżu Zabrza – Oferujemy wyłącznie polski węgiel kamienny – w naszej ofercie węgiel pochodzący z kopalń:

  • Kopalnia Węgla Kamiennego Piast
  • Polskiej Grupy Górniczej – KWK ROW, KWK Piast-Ziemowit, KWK Murcki-Staszic, KWK Mysłowice-Wesoła,
  • Węglokoksu Kraj – KWK Bobrek-Piekary,
  • Południowego Koncernu Węglowego (TAURON Wydobycie) – ZG Janina, ZG Sobieski,
  • PG Silesia.

Oferowany przez nas węgiel to gwarancja opału najwyźszej jakosći – każda partia poddawana analizie chemicznej i techniczej, zgodnej z obowiązującymi w Polsce normami, co zapewnia odpowiednie parametry produktu handlowego. Kupując węgiel w naszym składzie masz gwarancję, że ma on odpowiednią dla węgli energetycznych, zgodną z PN-82/G-97002, wartość opałową oraz bardzo niską spiekalność. Ponadto, oferowany przez nas opał wyróżnia się niską zawartością siarki, popiołu i wilgoci.

Asortyment węglowy do wszystkich zastosowań

Firma Nowakowski oferuje bogatą ofertę węglową nawet dla najbardziej wymagających klientów! Nasz opał może być stosowany w piecach tradycyjnych i kotłach wszystkich typów, a także w kominkach i kuchniach węglowych. Zaopatrzysz się u nas w:

Sortyment Uziarnienie Zastosowanie
Miał 0-31,5 mm kotły rusztowe o małej mocy
Groszek 8-31,5 mm kotły podajnikowe
Orzech 25-80 mm kotły zasypowe, kominki, kuchnie węglowe
Gruby 40-63 mm piece żeliwne i stalowe
Kostka 63-200 mm piece żeliwne i stalowe

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu węgla do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami – dopasujemy opał do Twoich potrzeb!

Najlepszy ekogroszek w Zabrzu i okolicznych miastach

W naszej ofercie znajdziesz również wysokiej jakości ekogroszek z dostawą do Zabrza i okolic, odpowiedni do stosowania w kotłach retortowych niskoemisyjnych najwyższej, V klasy wg dyrektywy Ecodesign. Oferowany przez nas ekologiczny opał powstaje wyłącznie z wysokokalorycznych, polskich węgli, wyróżniających się zawartością siarki poniżej 1% oraz niską zawartością popiołu i wilgoci. Dzięki temu, podczas jego spalania wytwarzane są minimalne ilości tlenków siarki oraz powstaje stosunkowo niewiele popiołu.